Sekcje SUTW

Historyczna Biologiczna Geograficzna Medyczna Językowa
Brydżowa Turystyczna Gimnastyczna Pływacka Filmowa
Literacka Chór Teatralna Wolontariat Ceramiczna
Miłośn. Słupska Komputerowa Kabaretowa Malarska Historii SztukiSekcja Malarska


Rok akademicki 2015 / 2016

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek m-ca od godz.15:00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Szarych Szeregów

Prowadzący : mgr Andrzej Szczepłocki

Kierownik sekcji: Irena Goździelewska

Pierwsze spotkanie 16.10.2015

Zajęcia odbywają się w ramach realizowanego przez SUTW zadania publicznego "Warsztaty twórcze - literatura, teatr, plastyka, śpiew" współfinansowanego przez Miasto Słupsk.


Rok akademicki 2014 / 2015

Zajecia odbywają się w kazdy piątek od godz.15:00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Szarych Szeregów.
Prowadzący : mgr Andrzej Szczepłocki. Kierownik grupy: Marianna Lachowska

ZAPRASZAMY

PODZIWIAJMY NASZE MALARKI

Do 10.01.2016 mozna ogladać wystawę malarską naszych koleżanek zdobywających umiejetności pod kierunkiem mgr Andrzeja Szczepłockiego.
Warto zobaczyć, podziwiać, zdobyć się na odwagę i zacząć malować.
NASI MALUJĄ

Od 2 grudnia 2015 roku w kawiarni "Kawodajnia Słupska" czynna jest wystawa prac malarskich naszych słuchaczy z Sekcji Plastyki. Prace są efektem warsztatów, które odbywały się w ramach realizowanego przez SUTW zadania publicznego "Warsztaty twórcze - literatura, teatr, plastyka, śpiew" współfinansowanego przez Miasto Słupsk.
Wystawione obrazy są wyrazem pasji i wieloletnich marzeń o malowaniu oraz przeświadczenia, że w każdym wieku można, a nawet trzeba się uczyć, szczególnie czegoś, co wcześniej wydawało się nieosiągalne.

Wystawę ogladać będzie można w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul.Niedziałkowskiego w dniach 16.12.2015 do 10.01.2016
ZAPRASZAMY
SEKCJA MALARSKA PRACUJE

Sekcja malarska pracuje - realizując projekt "Warsztaty twórcze- teatr, śpiew, plastyka"- współfinansowany przez Miasto Słupsk.
MALOWANIE DOSTARCZA WIELE RADOŚCI

W dniach 28.11.2014 - 12.12.2014 w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych czynna była wystawa prac malarskich naszych słuchaczy z Sekcji Malarskiej. Wystawa zorganizowana została w ramach realizowanego projektu "Warsztaty twórcze-teatr, śpiew, plastyka -kontynuacja" współfinansowanego przez Miasto Słupsk.